Stigo na AGRO SHOW 2016

Stigo Agro Show 2016

W dniach 23 – 26 września odbędzie się kolejna edycja AGRO SHOW w Bednarach. Na tegorocznej edycji swoje stoisko będzie miało również STIGO! Zapraszamy do sektora E na stoisko nr 631.

Tradycyjnie na naszym stoisku nie zabraknie maszyn. Zaprezentujemy zarówno przecinarki plazmowe Hypertherm jak i stół do cięcia plazmowego Swift-Cut. Nie zabraknie nowości! Koniecznie odwiedź nas na Agro Show i sprawdź co przygotowaliśmy!

AGRO SHOW

AGRO SHOW jest to największa rolnicza wystawa plenerowa w Europie. AGRO SHOW to miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Ale nie tylko. To wystawa kompleksowa, swą ofertę prezentują producenci nawozów, środków ochrony roślin, nasion, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem, dzięki czemu rolnicy przybywający na AGRO SHOW mogą zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.

Wystawa czynna jest w godzinach:
Piątek-Niedziela 9:00 – 17:00
Poniedziałek 9:00 – 13:00

PREZENTACJA MASZYN

To co nas wyróżnia te targi to otwarta przestrzeń, która daje niemal nieograniczone możliwości prezentacji maszyn. Oprócz  standardowych stoisk, producenci mają możliwość prezentacji maszyn na specjalnych ekspozycjach pokazowych lub na specjalnie przygotowanym ringu. Każdego roku pokazy w ringu i na poletkach pokazowych cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bo jak lepiej zaprezentować maszynę jak nie podczas pracy? AGRO SHOW daje taką możliwość.

Więcej informacji o targach znajdziesz  TUTAJ

LOKALIZACJA

Wystawa organizowana jest w miejscowości Bednary w gminie Pobiedziska.
Teren lotniska w Bednarach
62-010 Pobiedziska
Pozycja GPS: 52 32 04 N 17 13 07 E
Link do GoogleMaps
To zaledwie 25 km od Poznania.
Szybki dojazd dzięki autostradzie A2 i drodze ekspresowej S5.
Pozycja GPS: 52.534444, 17.218611